O mě

Jsem osobní trenérka, která vám vždy pomůže, provede, poradí a podpoří vás.

Jmenuji se Lucka a jsem původně zdravotní sestra s letitou praxí. K samotnému trénování mě před lety dovedla má vlastní touha „ se sebou něco udělat“, když se má váha dostala na 92kg.

Vždy jsem byla holka „krev a mlíko“, ale tohle už bylo moc. Nebylo mi ani 30 a má váha už začala být nejen neestetická, ale hlavně zdravotně nebezpečná. Tak jsem si jednoho dne řekla dost a po dlouhých letech šla do toho, sama. Nalezení sportu, který mě bude bavit a nácvik správné techniky cviků mi trval několik let. Vyzkoušela jsem spoustu druhů pohybu a až na několikátý pokus jsem se trefila a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Nakonec se má jen „obyčejná touha“ zhubnout změnila v životní styl a mou pracovní náplň.

Jsem kvalifikovaná fitness trenérka, certifikovaná instruktorka fitboxu a instruktorka cvičení na závěsných systémech. Jsem také lektorkou v kurzech pro budoucí fitness trenéry a kondiční trenér sportovních týmů.

Vyzkoušela jsem toho mnoho a tak vím, kolik vám mohu ušetřit času. Já to vše prošla sama, ale vy nemusíte. Pomohu vám najít takový druh pohybu, který vás bude bavit a při kterém na sobě uvidíte změny. Provedu vás vašimi začátky a naučím vás správnou techniku cviků, dýchání a strečinku. Poradím ohledně stravy a hlavně, budu s vámi po celou dobu vaší cesty. Podpořím vás psychicky a vy budete vědět, že na to nejste sami.