Rozhovor s mou klientkou Verčou

O mě jako o trenérce už toho víte celkem dost 🙂 a protože trénuji velmi zajímavé klientky rozhodla jsem se, že Vám je budu všechny postupně trochu představovat, protože má práce je především o vás.

Každou z vás bude zpovídat a fotit Kristýna Benešová a zde budou vaše odpovědi:

Druhou odvážnou klientkou je Verča, je jí 39 let a cvičíme spolu 2x týdně na osobních tréninkách.

Ahoj Verčo,

tak se do toho pustíme 🙂.

  1. Kde pracuješ a co obnáší tvá pracovní náplň?

Od  roku 2015 pracuji u společnosti UPC provozovatel prodejního místa v Praze. Má náplň práce je prodej služeb UPC, a klientský servis. Od 1.3. jsem si otevřela svou prodejnu, kde mimo jiné provozuji parcelshop společnosti PPL,sazka terminál, a rozjíždíme s návrhářkou sportovní značky Mania výdejnu objednávek, a mini vzorkovou prodejnu. Na prodejně plánujeme spolupráci s trenérkou Luckou a to v podobě zejména jejích workshopů a první bude 7.4.2018. Tak uvidíme kam se to vše posune.

  1. Jaké jsou tvé koníčky?

Mé koníčky jsou práce, sport, kino, procházky, cestování, pokud to čas a finance dovolí, a samozřejmě můj přítel.

  1. Tvé životní motto:

Žít na plno, jít za svým cílem, zdolávat překážky, a plnit si své sny.

  1. Jak ses dostala k Lucce jako trenérce a jak se ti s ní cvičí?

Na Lucku jsem padla náhodou přes Facebook, cca před rokem jsem hledala cestu zpátky ke sportu, zkoušela jsem chodit cvičit na skupinovky, pak jsem cvičila doma, ale ani jedno nevydrželo moc dlouho. A pak přišel blesk Lucka, díky ní jsem opět našla lásku ke sportu, dostala jsem své tělo do kondice, a vyléčila si bolesti zad, atd. S Luckou je trénink po každý jiný, umí vycítit jak se člověk v tu danou chvíli cítí, umí změnit sestavu tréninku z minuty na minutu. Když jsem se necítila dobře jak fyzicky tak psychicky, po každé to Lucka vycítila, a ptá se co se děje a dává mi prostor, abych se jí svěřila. Jo Lucka je osobní trenérka s duší a srdíčkem na správném místě, a pro mě je to velmi důležité při cvičení, neměnila bych. Lucka se stala i mou kamarádkou, oporou, a moc si jí vážím, za to jaká je a že mě dala do kupy. Výsledky jsou super, koneckonců to může potvrdit i můj přítel J.

  1. Jaký je tvůj nejoblíbenější a nejobtížnější cvik?

Jé, tak to nevím, pro mě je každý cvik nejoblíbenější, a to z důvodů že Lucka to umí dobře sestavit, i když funím jak medvěd a nadávám, tak se cítím po každém cviku dobře, a nabitá energií. Takže všechny cviky jsou skvělé.

 Děkuji Verče za příjemný rozhovor. Kristýna

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *