Rozhovor s mou klientkou Barčou

O mě jako o trenérce už toho víte celkem dost a protože trénuji velmi zajímavé klientky rozhodla jsem se, že Vám je budu všechny postupně trochu představovat, protože má práce je především o vás.
Každou z vás bude zpovídat a fotit Kristýna Benešová a zde budou zveřejněné jejich rozhovory a fotografie:

První odvážnou klientkou je Bára, je jí 26 let a cvičíme spolu 2x týdně na osobních tréninkách.

Ahoj Báro,

tak se do toho pustíme :-).

1. Kde pracuješ a co obnáší tvá pracovní náplň?

Pracuji ve stavební firmě. Mým úkolem je zajištění plynulého chodu stavby, koordinace jednotlivých řemesel a samozřejmě administrativní podpora.

2. Jaké jsou tvé koníčky?

Nejradši trávím čas se svým psem a blízkými. Miluju zvířata a uklízení. Jinak mne baví kde co, i když nic pořádně neumím :-).

Pozn.: „To samozřejmě není pravda, nově totiž Bára umí hrát kulečník ;-)“

3. Tvé životní motto:

“Hlavně se z toho nepo**** !”

Pokud to není vhodné, tak moje druhé oblíbené:

“Nestěžuj si na to, za co si můžeš sám.”

4. Jak ses dostala k Lucce jako trenérce a jak se ti s ní cvičí?

K Lucce jsem začala chodit na skupinové lekce fitboxu, které mě zaujaly tím, že se nejen vybiju u bojového sportu, ale zároveň je to opravdu zábava. Na skupinových lekcích jsem Lucku poznávala a zjistila jsem, že je to velice milý a sympatický člověk, ale zároveň mne dokáže i příjemně namotivovat, je upřímná a na nic si nehraje. Proto jsem se rozhodla využít ji i jako osobní trenérku.

Každý trénink s Luckou opravdu stojí za to, každý je ušitý přímo mně na míru. Vždy, když odcházím domů, tak jsem zároveň zničená a šťastná. Úžasné je, že se mi nejen maximálně věnuje během tréninku, ale je tu pro mne vždy, když potřebuji s něčím poradit nebo třeba ztrácím motivaci. Odjakživa mám problém s uznáváním autorit, ale Lucku beru jako svou kamarádku a zároveň trenérku, které si nedovolím odporovat. Ono to ani nemá smysl, protože i když už jsem na pokraji sil, chci to vzdát a nevím, jestli budu brečet nebo si lehnu na záda a budu hystericky kopat nohama, ona mne nenechá přestat a vymačká ze mne maximum.

Děkuji Báře za krátký, avšak výstižný rozhovor. Kristýna

Další fotografie naleznete ve fotogalerii.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *